השוטרים דרסו? מה פתאום! זה איזה ערבי!

אולי בצה"ל נתנו גזר דין קשה לצ'יקו תמיר על טיוח ועדות שקר, והנה על פתח המשטרה ניצבת פרשה דומה וחריפה פי כמה. במהלך המהומות בשישי האחרון בשכונת ראס אל עמוד, שכונה במזרח ירושלים, דרסו אנשי המשטרה נער בן 14. הנער, שלטענתו לא הגיע למקום בשביל להתפרע, נדרס על ידי ג'יפ משטרתי לבן. השוטרים מיהרו לטפל במהומות, סליחה במלחמה שעמדה מולם אם לצטט אותם – "היינו עסוקים בלחימה" – לא באכיפת הסדר חס וחלילה, ולא שמו לב שהנער נדרס. רק אחר כך אחד מהם שם לב שהנער נעמד והחל ללדדות לביתו. מסתבר שהוא שבר את הרגל. חיש קל זינקו השוטרים, לכדו את הנער, עצרו אותו והודיעו להוריו שהוא עצור ופצוע, לאחר שהביאו אותו לתחנת המשטרה הקרובה.

אז איפה הדמיון לפרשת צ'יקו תמיר אתם שואלים? שימו לב. תגובת המשטרה הרשמית הייתה "הנער, יחד עם כמה עשרות נערים ערבים, יידה אבנים לעבר כוחות מג"ב. בעדותו במשטרה הוא מסר שכאשר נמלט מהכוחות הוא נפגע על ידי רכב לבן מסוג סובארו, נהוג ככל הנראה על ידי ערבי. הרכב נמלט ממקום התאונה. משהצביע הנער בפני החוקרים על פציעתו הקלה הוא שוחרר לטיפול רפואי בבית החולים". המשטרה מנסה לאתר את נהג הרכב הפוגע. ובכן מזל שבידיעות אחרונות עשו את העבודה בשביל המשטרה, והביאו תמונה של הנער עף על הרצפה לאחר שנדרס על ידי רכב משטרה. ולא סתם רכב משטרה – רכב לבן עם לוחית זיהוי משטרתית! למשטרת ישראל זה לא משנה שהתמונות מוצגות בפניהם, מדובר בעדות מזויפת! הרי מי יתן על הדעת שבחורינו הלובשים מדי שוטרים יעיזו לפגוע באזרחים באגרסיביות שכזו בעת שהם לוחמים את מלחמת בני האור בבני החושך? סליחה. מלחמת היהודים בערבים. סליחה. פינוי הפגנה לא חוקית על ידי נציגי אכיפת החוק בישראל שמוגדר להם בדיוק איך לפזר הפגנות ובאילו אמצעים. רמז, דריסת עוברי אורח היא לא חלק מאמצעים אלו. לא מאמינים? תראו את התמונות למטה.

מתי ילמדו במשטרת ישראל לכבד אזרחים? מתי הם יבינו שגם אם אתה צעיר ערבי ממזרח ירושלים, איזה צעיר – נער(!), המילה שלך שווה לפעמים יותר משל שוטר.

ומחמוד היה אומר: "כשאצלנו היו מהומות פשוט ירינו בהם, לא משנה מה המוצא שלהם"

(פורסם בזכות המייל שלנו: iran@high-fiber.com)

Yediot Mar14-10 [False Police Denial on Running Over of E Jlem Protester]