התייעצות!

היי תומכים יקרים,

הספר אמור לרדת השבוע לדפוס (!!!). אבל מה, הגעתי לרגע בו אני צריך לכתוב את הטקסט האחורי. אני אשמח לחוות הדעת שלכם, אם זה נשמע לכם מסקרן מספיק, או לא.

תודה,

נמרוד

טקסט הכריכה האחורית:

הזקן מבקר את הנוטים למות, משחרר את נשמותיהם ומנחה אותן כיצד להגיע למנוחה האחרונה. בעיני רבים הוא מסמל מזל רע, תזכורת מהלכת לסופיות החיים. מוקצה, הוא גר לבדו בקצה עיירה אשר על שפת הים. חבר קהילה נחוץ ושנוא כאחד. 

נער צעיר חובר אל הזקן ומוצא אצלו אוזן קשבת. השנייים נהיים לחברים ולימים יהפוך הנער לתלמידו של הזקן וממשיך דרכו. כל אחד מהם מסתכל על שחרור הנשמות, מזווית אחרת, לטוב ולרע. כל אחד מהם מנהל יחסי אהבה ושנאה למקצוע, לתפקיד.

בממלכת המתים, ילדה קטנה תוהה מדוע היא מתה. היא כועסת על החיים שהשאירו אותה מאחור ונשבעת לנקום, יהא המחיר אשר יהיה.

"שני הקבועים" הוא פנטזיה על החיים והמוות. הוא מספר על אבל, על שכול, על געגועים ועל התשוקה לחיים.

על הסופר:

נמרוד דוויק, יליד 1981. מספר סיפורים, מעצב משחקים, יזם ופעיל חברתי. בעברו היה ראפר בלהקות היפ הופ שונות ועיתונאי תרבות ולילה בשלל עיתונים. בעשור האחרון מנהל נמרוד את סוכנות הפרסום דייס מרקטינג ואת סטודיו המשחקים רימון, אותם הקים. בשנת 2015 היה שותף בהקמת תנועת דרכנו ועד לאחרונה גם שימש כסמנכ"ל האסטרטגיה שלה.

נשוי ומתגורר בגבעתיים. זהו ספרו הראשון.

"ספר מקורי מאוד וסוחף ביותר! אבל יותר מזה, הוא כולל אמירה ברורה בזכות הסדר הטבעי של הדברים ועל החשיבות המכריעה של הסוף, גם אם הוא עצוב, בכל תהליכי החיים" – שאנן סטריט