הספר מודפס!

תומכים יקרים,

תודה רבה על הסבלנות והדרך. היום הגיעו מהדפוס העותקים הראשונים של שני הקבועים. חם מהדפוס, מוכן לקריאה. אני מאוד מתרגש וקצת מבוהל מהאתגר של למכור ולשווק את היצירה הכתובה הראשונה שלי לקהל. בימים הקרובים אתחיל לשלוח אליכם את הספר המודפס ו/או הספר הדיגיטלי (אני מכין את המעטפות והמשלוח). העותק הדיגיטלי מגיע גם בפורמט MOBI, אותו אפשר לטעון לתוך קינדל ולקרוא.  אני מקווה מאוד להספיק שיגיע לכולכם לפני חופשת הפסח הקרבה ובאה.

כמה דברים שלמדתי בשבועות האחרונים:

* דפוס תמיד לוקח יותר זמן ממה שאתה חושב.

* באופן מפתיע, דווקא להכין את העותק הדיגיטלי לוקח הרבה יותר זמן.

* אני עדיין יודע CSS ו-HTML מספיק טוב כדי להקים לעצמי עמוד פרומו לספר.

* אני לא יכול להפסיק ליצור. בשבועות האחרונים סיימתי סיפור קצר חדש בן 6 עמודים ואפילו התחלתי ספר חדש, שאני אספר עליו בפוסט הבא. בשונה מכתיבה אחרת שלי, הפעם אני מעוניין לשתף בכל התהליך אתכם ואת העוקבים האחרים.

אולי הדבר הכי חשוב שלמדתי, הוא בעצם לקח ישן שמלווה אותי עוד מימי חברת התקליטים שהייתה לי. המסע להוציא לאור יצירה לא נגמר בסיום ההקלטות, או ההדפסה. הוא לא נגמר אף פעם. מהרגע שיצירה בחלל העולם אנשים מתקשרים איתה ואתה מגיב בחזרה. עד היום אני מוצא את עצמי מדבר על ימי הראפ שלי, על האלבומים שהוצאנו וההשפעה שהייתה לזה. אני מקווה ממש שגם לספר הזה יהיה אימפקט דומה. אני אשמח מאוד שאנשים יספרו לי מה הם חושבים, איך הם תופסים את הספר וכו'.

אז אני מתחיל בעצם את המסע של היצירה הנוכחית, וכולי תקווה שהיא תמשיך ותוביל לדברים גדולים חדשים ונוספים. אני מרגיש שהנתיב הזה יוביל אותי למקומות גדולים ואני שמח מאוד שאתם הולכים איתי.

קצת כלכלה:

הפוסט הזה הוא פוסט החיוב הראשון שנעשה בפטריאון הזה. הוא מגיע, כפי שאמרתי, רק כאשר יצאה לאור יצירה. מי מכם שיבחר שלא להמשיך להיות פטרון לאחר החיוב הנוכחי (הוראות בלינק), זה בסדר גמור.

המודל של פטריאון הוא המודל שאני מאמין בו כיוצר, אני בונה סביבי קהילה שמלווה אותי כשאני מוציא לאור יצירות שונות שלי. אשמח אם תמשיכו לתמוך ביצירה העתידית שלי.

תודה,

נמרוד