חזרה לכתיבה!

ובכן, כמו שאומרת הכותרת, חזרתי לכתוב. עשרת החודשים האחרונים היו הקדחתניים ביותר שהיו לי בחיי המקצועיים. הייתי מעורב עמוקות בבחירות הקודמות, ניהלתי בהן קמפיין גדול של עידוד הצבעה (GOTV). לחברה שלי הייתה צמיחה משמעותית ואנחנו עובדים על כמה מוצרים חדשים עבור ViacomCBS, כמו גם עבור לקוחות שונים. אבל יותר מכל הפכתי לאבא. בעוד שלרוב העבודה מעולם לא השפיעה על האנרגיה היצירתית שלי, החודשים הראשונים של חיי כהורה השפיעו. הייתי שקוע בצפייה בבת שלי גדלה, הסתגלתי לשינוי. זה היה, ועדיין, ללא ספק הדבר הכי מספק שעשיתי בחיי. ובכל זאת, הייתה חרדה מתמדת – כתוב, צור, שחרר את הדמיון שלך אל העולם.

למען האמת, הופתעתי מהאשמה הפרוטסטנטית שאפפה אותי. אני סופר, אני בונה עולמות, זה מה שאני עושה. בעוד שהעסק שלי מתעל את האנרגיות, זה לא אותו דבר ביצירה. לאט לאט אספתי רעיונות, גיבשתי מחשבות והתארגנתי לחריש העמוק בשדות היצירה. מה שסימן עבורי את רגע החזרה לעיסוק בכתיבה, היה החזרה לקריאת ספרים. קריאה בשבילי היא כמו האבקה. היא מזינה רעיונות חדשים, וגורמת לי לחשוב. מצאתי את עצמי קורא שני ספרים של יומני Murderbot, מאת מרתה וולס (אני ממליץ בחום. מדע בדיוני מהנה עם שאלות על המשמעות של עצמי). עכשיו אני קורא את Dragon Mage, מאת M.L Spencer, ספר על קסמים, דרקונים ואוטיזם (החלק האחרון הפתיע אותי דווקא).

כביקרתי שוב בשומרי הגינה, הסדרה המצוירת שלי. שכרתי תסריטאית שתעבוד איתי על המסגרת של התוכנית, אשת מקצוע מתעשיית האנימציה האמריקאית. עבדנו יחד כדי להדק את קו העלילה, הדמויות והמסגרת הכללית. דאגתי לעבוד מהעבודה עם כותב נוסף, לא עשיתי את זה אף פעם. אבל אימצתי את התהליך לחיקי, והתוצאה הסופית הרבה טובה מאוד לדעתי. הסדרה ממוקדת יותר ואני באמת מרגיש שהמוצר הנוכחי הוא גרסה טובה יותר.

אני חוזר גם לכתיבה יצירתית. אני בוחן כמה רעיונות שיש לי. אני שספר חדש מצטבר בי, אבל לעת עתה נראה לי שסיפורים קצרים ונובלות הם מה שהמוח שלי יכול לייצר. יש לי כמה רעיונות על אקולוגיה, שינוי סביבתי, זיכרון, התמודדות עם שינויים וכן הלאה. אני רוצה לחקור חומרים שונים, אבל לאט לאט. אני אפרסם כמה עדכונים בהמשך. השורה התחתונה היא שהמסע ממשיך ואני חייב להמשיך.