הקפיצה המשולשת!

היי תומכים ותומכות!
אני שמח להודיע שאתמול התקבלתי לתכנית הבוגרים של חממת הקפיצה המשולשת עם הסדרה שומרי הגינה. הקפיצה המשולשת היא תכנית הדגל לפיתוח סדרות ילדים מצוירות של המיזם לקולנוע וטלוויזיה בירושלים, והשתתפתי בו שנה שעברה. במסגרת המיזם שכללתי את הסדרה, כתבתי לה את בייבל ההנחיות, ויחד עם עודד אילני, נטע הולצר ואופיר שריף, שכללנו את העולם הויזואלי. ההנחיה של נטע, היד והעין של עודד והשיופים המדויקים של אופיר, הביאו לנו שנה שעברה פרס עידוד בסך 1500₪. לא מספיק לכלום, אבל המוצר ממש נראה פיין. לצערי שנה שעברה לא היה מענק גדול יותר לאף סדרה, מענק שאני צריך כדי שאוכל לעשות משהו אנימטיבי מושקע ולצאת למכירות בעולם.

תכנית הבוגרים כוללת תחרות פיצ'ים שהזוכים בה יקבלו או מענק בסך 100,000₪ ליצירת חומרים שיווקיים אנימטיביים או 40,000₪ להפקת ספר ילדים על בסיס הסדרה. תקציב נחוץ במיוחד, אור למורכבות של עולם האנימציה. אני מתחרה בכמה סדרות, בערך 5-8 ואני חם על הזכייה כי אני חושב שהסדרה ממש מבטיחה.
אה, ורק כדי להרים את מפלס הלחץ הפיץ' הוא מול מנהל הקריאייטיב העולמי של נטפליקס ומנהל הקריאייטיב העולמי של ניקולודיאון. סתם שני גופים קטנים שאם אני אייצר איתם מערכת יחסים חיי יראו אחרת לחלוטין בעתיד.

באוגוסט הפיץ', מה שמבטיח ובשבועות הקרובים אני הולך להיות מאוד עסוק – הידוק הסיפור, העלילה, הדמויות, הכנת חומרים ויזואליים ואימון לקראת הפיץ'.

It's a training montage.

תודה על התמיכה!