עדכון שבועי

היי כולם, מצב הקיומי של השבוע – תוהה ומתלבט.
הספר מתקרב במהירות לאוויר העולם ואני עסוק במחשבות על ההמשך. מה אפשר לעשות, איזה רעיון מפתיע יגיע, איך הוא יתנהג ומה אני אעשה איתו. יש שפע של יצירה, ניצוצות וגיצים של מחשבות, מתישהו אחד מהם יתפוס. אפשר להתווכח מה יותר מרתק – לחשוב על הרעיון או להוציא אותו לפועל.

הנה קצת מהעדכונים + קריאה מעניינת ממש לסוף השבוע:

א. הגעתי כבר ל-83% מהיעד שהצבתי לעצמי להדפסת הספר עצמו, ו-51% מהיעד להקלטת הפודקאסט מחדש. מי שעדיין לא הצטרף מוזמן מאוד לעשות כן, מי שכן הצטרף תודה רבה וספרו לחברים!

ב. התשלום על הפקת הספר הדיגיטלי שולם והספר יכנס להפקה ברגע שאני אסגור את הצד האחורי של הכריכה. אופיר שריף כפרה עליו כבר הכין הכול ואני רק צריך לסגור את הטקסט סופית. שלחתי אותו לתומכים הפטריאון ואני מחכה להערות ומחשבות. אז היכונו!
הספר יצא בפורמט EPUB ואני אעשה גם המרה ל-MOBI בשביל קוראי הקינדל.
התשלום על הדפוס ישולם ממש ברגע שנגיע ל-100%, ואני מאמין שזה יהיה אוטוטו, אז יש סיבה להצטרף 🙂

ג. הסופרת המדהימה N.K Nemsin, שאחראית על טרילוגיית Broken Earth שקצרה את כל פרסי הוגו בשנים האחרונות (באמת, אחת הקריאות המרהיבות שהיו לי לאחרונה), פרסמה בבלוג שלה ב-Patreon מצגת על בניית עולמות. חומר קריאה ממש מעולה. חלקכם כתבתם לי כבר בעבר על הסקרנות שהתחום עורר בכם בזכות הפרק בפודקאסט שהוקדש לזה – וכן אני ארחיב על זה עוד בהמשך – אז חשבתי שיהיה נהדר לצרף את המצגת.
https://www.patreon.com/posts/worldbuilding-24702093

סופ"ש חורפי נהדר שיהיה לכם.